مفهوم وب سایت

مفهوم وب سایت

وب سایت، مجموعه‌ای از صفحات مرتبط به هم است که اطلاعاتی را در اختیار بیننده قرار می‌دهد. وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می‌کند، وب سایت این امکان را برای شما فراهم می‌کند که کالا و خدماتتان را بدونه هیچ محدودیت مکانی و زمانی در دسترس کل جهان قرار دهید.

به عبارت دیگر داشتن یک وب سایت برای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی است با این تفاوت که شما در وب سایت خود می‌توانید  با صرف هزینه‌ای به مراتب کمتر اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب‌تر را داشته باشید.

امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی در دنیا بسیار افزایش یافته و زندگی افراد روز به روز بیشتر از قبل به تکنولوژی وابسته می‌شود. رونق استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، فضای مجازی را بیش از قبل گسترش داده است و سبب شده تا افراد بیشتری نیازهای خود را از طریق وب ‌سایت‌ها برآورده سازند.

 جالب است بدانید بدانید نتایج تحقیقاتی که در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ در آمریکا صورت گرفت نشان داد که در سال ۲۰۱۱ بیش از ۵۹ درصد از مصرف کنندگان حداقل یک‌بار بصورت آنلاین نسبت به رفع نیازهای خود در سطح محلی اقدام کرده‌اند که این عدد در سال ۲۰۱۹ به ۹۷ درصد افزایش پیدا کرد، همچنین نتایج تحقیقات در سال  ۲۰۱۷ نشان داد که حدود ۷۰ درصد از مردم آمریکا به ندرت برای پیدا کردن آدرس و شماره تلفن‌های مورد نیاز خود از دفتر تلفن‌های چاپی استفاده کرده‌اند و بیشترنیاز خود را با جستجو در اینترنت به دست می‌آورند.

هرچند که داشتن وب سایت  اولین شانس شما برای دیده شدن و معرفی کالا و خدمات شما  به خریدارن می‌باشد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که صرفاً داشتن یک وب سایت ساده کفایت نمی‌کند و اگر می‌خواهید در ذهن مشتریان خود به عنوان یک کسب و کار بزرگ و حرفه‌ای نقش ببندید نیازمند به وب سایتی حرفه‌ای هستید.

زیرا داشتن یک  وب سایت با طراحی بد و غیر حرفه‌ای باعث می‌شود در نگاه اول برداشت بدی نسبت به کسب‌وکار شما در ذهن افراد شکل بگیرد و به اعتبار حرفه‌ای شرکت لطمه وارد شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *